Grila bārs un terase

VIETA SKAISTIEM SVĒTKIEM

Sunny Melody grila bārs un terase atrodas viesnīcas Days Hotel Riga VEF 6.stāvā.
Telpas ir lieliski piemērotas dažādiem privātiem un korporatīviem pasākumiem, kuros nodrošinām pilna servisa ēdināšanu un apkalpošanu.
Vasaras sezonā Sunny Melody terasē var baudīt gardus, turpat uz terases gatavotus grila ēdienus, kā arī atspirdzinošus kokteiļus. Grila ēdienkarte tiek mainīta katru sezonu, piedāvājot gan jaunus, gan jau apmeklētāju iecienītus ēdienus.

 

Kārlis Kazāks

Datums:

Pēc ilgāka pārtraukuma Kārlis Kazāks atgriežas Rīgā, lai kopā ar mūziķiem veidotu vieglu un skaistu vakaru, runājot, dziedot vai vienkārši satiekoties. Šajā vakarā starp jau zināmām mūziķu dziesmām no albumiem "Uz manām plaukstām", "16stundas" un "Gultnes", tika atskaņotas arī pavisam jaunas kompozīcijas ļaujot klausītājiem iepazīties ar vēl tikai topošo materiālu.

Rudens ir skaists gadalaiks, tikai pašiem to jāizkrāso.

Otra Puse

Datums:

Grupa „Otra Puse” 8.novembrī sniedza akustisko koncertu „Sunny Melody” mūzikas bārā. Romantiskā un sirsnīgā atmosfērā varēja baudīt grupas „Otra Puse” skaistāko dziesmu „Nakts vai Rīts”, „Savādā”, „Dievs dod”, „Ieskaties” u.c., kā arī iemīļoto 90-to gadu hītu „Vēstules”, „Pēc lietus”, „Balāde par 3 saucieniem” u.c. mīlas dziesmu īpašās akustiskās versijas. Tāpat bija iespējams dzirdēt jaunos singlus no Plates „Uzzīmē mani” .

Dzelzs Vilks

Datums:

Koncertā skanēja "Dzelzs Vilka" labāko dziesmu izlase „bezvadu” apdarēs, kā arī fanu pieprasītas kompozīcijas no grupas diskogrāfijas agrīnām un vēlīnām lappusēm – dziesmas, kuras dažādu iemeslu dēļ koncertos izskan retāk, taču ir uzskatāmas par "Dzelzs Vilka" rokraksta neatņemamu daļu. Īpašā piedeva – mūzika no skatītāju iemīļotajām Dailes teātra izrādēm „Man arī būtu bail” un „Tas trakais, trakais Harijs”, un arī citi muzikāli pārsteigumi!

Igo

Datums:

11. oktobrī mūzikas bārā "Sunny Melody" uzstājās viens no Latvijas populārākajiem mūziķiem - Igo. Īpaši šim notikumam Igo kopā ar pianistu Juri Kristonu un ģitāristu Armandu Alksni bija sagatavojis jaunu programmu, iekļaujot tajā gan populārās grupu "Līvi" un "Remix", kā arī rokoperas "Lāčplēsis" skaņdarbus, gan dziesmas no jaunākajiem albumiem "Uguns" un "Zeme". Tādējādi koncertā izskanēja jau vairākus gadu desmitus populāras melodijas, kā arī darbi, kas savu pirmatskaņojumu piedzīvojuši pirms pāris mēnešiem.

Dons

Datums:

Ar saulainu koncertu 27. septembrī dziedātājs Dons viesojās mūzikas bārā "Sunny Melody", kur klausītājus priecēja ar dziesmām no jaunā albuma "Signāls", kā arī hitiem no iepriekšējiem albumiem "Lights On" un "Lelle".

Credo

Datums:

Koncertā tika izpildītas gan labi pazīstamas latviešu, gan populārākās leģendārās grupas Credo dziesmas. Neizpalika arī vecie labie Credo hīti, kuri bijuši populāri kopš grupas rašanās 80.gadu sākumā, kad Latvija piedzīvoja īstenu Credomāniju. 

Dzelzs Vilks

Datums:

Grupa „Dzelzs Vilks” koncertā atskaņoja savas jaunākās un labākās dziesmas, kas 2012.gadā veiksmīgi piedzīvojušas ugunskristības ne tikai Latvijā, bet arī aiz tās robežām. „Īpaši koncertam „Sunny Melody” Dzelzs Vilks sagatavoja dzelžaini saulainus („Sunny” taču!) un, protams, melodiskus skaņdarbus gan no grupas jaunākā albuma „Dzīvnieks pilsētā”, gan fanu iemīļotākās kompozīcijas,” atklāj grupas līderis Juris Kaukulis.

Otra Puse

Datums:

Romantiskā un sirsnīgā atmosfērā viesi tika aizcināti baudīt grupas „Otra Puse” skaistāko dziesmu „Nakts vai Rīts”, „Savādā”, „Dievs dod”, „Ieskaties” u.c., kā arī iemīļoto 90-to gadu hītu „Vēstules”, „Pēc lietus”, „Balāde par 3 saucieniem” u.c. mīlas dziesmu īpašās akustiskās versijas. Tāpat bija iespējams dzirdēt jaunos singlus „Ave Pali”, „Dejo ar lietu” un „Uguns Ledus”.

IGO

Datums:

IGO mūzikas bārā piedāvāja kvalitatīvu programmu, kurā skanēja gan tādi vecie, labie tautā iemīļotie skaņdarbi, kā “Laika dziesmiņa”, “Bet dzīvē viss ir savādāks”, “Tev tuvumā”, “Savādā pasaule”, “Nojausma”, “Zīlīte” utml., kā arī jaunie skaņdarbi, kas šobrīd ir aktuāli un skan radio stacijās. Izpildītas tika arī dziesmas no jaunākajiem albumiem. Koncertā IGO uzstājās kopā ar pianistu Juri Kristonu.

 

Kaža

Datums:

Kārlis Būmeisters (Kaža), kurš 2011.gadā izdeva savu pirmo solo albumu un kurš kā izpildītājs un autors vairākus gadus pēc kārtas bijis nominēts un saņēmis nozīmīgākās Latvijas mūzikas nozares atzinības balvas, 27.aprīlī kopā ar savu muzikālo skatuves partneri, pianistu Edgaru Znutiņu izpildīja sev tuvas ārzemju un Latvijas autoru, kā arī pašu sacerētas kompozīcijas. To skaitā dziesmas no Eagles, Bon Jovi, Queen, Remix, u.c.

Dzelzs Vilks

Datums:

Dzelzs Vilks albuma „Dzīvnieks pilsētā” turnejas koncerts ar īpaši jaunajai programmai radītām video ainavām (mākslinieces Laura Rožkalne). Ar jaunām idejām un 20. dzimšanas dienu fonā grupa izdevusi jau 12. studijas albumu – „Dzīvnieks pilsētā”, kas iznācis mūzikas izdevniecības „Upe tuviem un tāliem” paspārnē. ”Dzīvnieks pilsētā” ievedis Dzelzs Vilku nākamajā desmitgadē, šeit skaņu tehnoloģijas spēlē lielu lomu, dziesmu teksti ievelk šīs pasaules virtuālajās un reālajās kaislībās. Enerģisks un smags disko, dziesmas, ko klausīties un dzīvot līdzi. “Tāds Dzīvnieks – tāds Dzelzs Vilks,” par jauno albumu saka grupas līderis Juris Kaukulis.

Olga Rajecka

Datums:

Mūzikas bārā „Sunny Melody” 30.martā 21:00 notika Olgas Rajeckas koncerts ar R.Paula programmu “Priekšnojautas”.
Olgas Rajeckas jubilejas gada radošo vakaru ietvarā akustiskais koncerts “Priekšnojautas...” Šoreiz Olga pārsteidza dziedot skaistās Raimonda Paula dziesmas - “Balta saule”, “Mēmā dziesma”, “Laternu stundā”, “Priekšnojautas”, “Es aiziet nevaru”, “Rudens ogle” un citas, kā arī populārākās dziesmas no sava repertuāra.
Pavadījums: Normunds Kalniņš – klavieres; Juta Bērziņa – čells.