Desmit lēti restorāni Londonā

Visiem, kas ir bijuši Londonā, ir zināms, ka ēšana šajā pilsētā var būt sinonīms bankas konta iztukšošanai. Bet kā jau visam, arī šajā ziņā mēdz būt izņēmumi. Esam apkopojuši desmit ēšanas iestādes ar labu kvalitāti, kurās jūs neiztērēsiet vairāk naudas kā mūsu pašmāju restorānos un varbūt pat vēl mazāk.

YMCA Dining Hall- zāle ar pikantiem ēdieniem

Restorāns piedāvā dienvidu Indijas virtuvi par ļoti ekonomiskām cenām, jo lētākie ēdieni ir 1,60 GBP. Turklāt tas ir mājas ēdiens ar ļoti labām atsauksmēm.

The Kati Roll Company- Bolīvijas ielu sajūtas

Šajā vietā ir pieejami indiešu rolli, kas oriģināli pārdodas Indijas Kolkatas reģionā- pikanti un lieliski! Apvienojumā hipsterīgo atmosfēru un cenām, kas ir sākot no 3.95 GBP, tas ir liels konkurents kebabiem.

Arment Pie and Mash- Londonas pīrāgu karalis

Lieliska vieta pīrāgu mīļotājiem. Par gaļas pīrāgu kopā ar kartupeļu biezeni jums būs jāmaksā vien apmēram 4 sterliņu mārciņas. Lai gan arī ēdiens var nelikties vizuāli pievilcīgs, tas nenozīmē, ka to nevajadzētu izmēģināt un baidīties par tā garšu, ko apliecina tūkstošiem labu atsauksmju.

Jen Cafe- oriģināla ķīniešu restorāna kvalitāte

Lai gan tā neizskatās pēc izsmalcinātas vietas, tas ir pavediens, kas nemaldina- ķīniešu tauta Ķīniešu kvartālos bieži ēd šāda interjera iestādēs, kas pierāda tās kvalitāti. Iespējams iegādāties klimpas (pildītus pelmeņus, tvaicētus vai ceptus) sākot no 5 GBP.

BAO- restorāns, kas ir specializējies bao

Kāpēc gan viss jāsarežģī, ja runa ir par restorāna nosaukuma piemērošanu? Šobrīd Londonā ir trīs šīs kompānijas restorāni, un tie piedāvā mazas Vjetnamas pildījumu maizes, kas izgatavotas no brioču mīklas. No 4,50 GBP par bao, visi vietējie hipsteri ir ļoti apmierināti.

Herman ze German- vieta ar labām desām

Vēl viena labi novērtēta vieta, kura nav dārga. Papildus vācu hotdogiem, kuri jau tā ir zināmi saistībā ar labo kvalitāti, kad tie maksā no £ 4,95 līdz £ 5,25- vairāk nav par ko sūdzēties.

The Antica Pizzeria da Michele- no Itālijas uz Angliju

Pamatā, šī picērija jau eksistēja Neapolē un Londonā tika atvērts restorāns, kas tūlītēji ieguva popularitāti. Sameklēt īstu, labu picu Londonā, jau ir nedaudz sarežģīts uzdevums, bet ar sākuma cenu par 6,90 GBP ir gandrīz neiespējami atrast labāku variantu par šo vietu.

Silk Road- lēts un silts ķīniešu ēdiens

Šī ir laba atrašanās vieta Camberwell apkārtnē, kas ir ļoti labi novērtēta saistībā ar lētiem un kvalitatīviem piedāvājumiem par 5- 6 GBP. Šeit ēdieni ir no Xinjiang, ziemeļrietumu Ķīnas. Ieteicams ir pagaršot viņu piedāvātos nūdeļu ēdienus.

Chick’n’sours- viemēr lieliskās ceptās vistiņas

Londonā atrodas divi restorāni zem šī nosaukuma. Lai kuru no tiem jūs apciemotu, jums tiks piedāvāti lieliski spārniņi par 6 mārciņām, porcija ar vistu un sieru par 10 mārciņām- grūti atrast vēl ko labāku!

Brick Lane Beigel Bake – beigeļi no 30 penijiem

Londonas tālajos austrumos atrodas šī ebreju maizes ceptuve, kas piedāvā beigeļus par smieklīgām cenām. Vienkāršākie maksā 30 penijus, bet dārgākie maksā 1,60 sterliņu mārciņas ar krējuma un siera pildījumu. Īsāk sakot, ar to ir pietiekami, lai piepildītu vēderu, atgriežoties no vakara vai nakts pasākuma, jo tas ir atvērts 24/7.

No Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *